Lyle U11041NP7X10 Notice Sign 10 inx7 in Plastic
Model:
U11041NP7X10
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Header
No Admittance/Prohibida La Entrada
Printed Language
Spanish, English
Sign Legend
Authorized Employees Only/Solo Empleados Autorizados
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 7"
Height
0.1"
Width
0.1"