Lyle LCU60145RD14X10 Lockout Tagout Warn Rflct Lbl 10x14in
Sign Header
Notice
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Entrance For Employees Only
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7 in x 10 in
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"