Lyle LCU60137RD14X10 No Parking Warning Rflct Lbl 10inx14in
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Violators Will Be Towed At Owner's Expense
Sign Mounting Location
Wall
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"