Lyle LCU60127NP14X10 Auth Person Danger Sign 10x14in Plastic
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Legend
Do Not Enter Authorized Personnel Only
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.6"
Width
0.6"