Lyle LCU60127ND14X10 Auth Person Warning Lbl 10x14in Polyest
Sign Legend
Do Not Enter Authorized Personnel Only
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"