Lyle LCU60122RD14X10 No Phones Warning Rflctv Label 10x14in
Sign Legend
Electric Spark Hazard No Cell Phones
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"