Lyle LCU60118ND14X10 Wash Hands Warning Lbl 10x14in Polyestr
Sign Legend
Avoid Contamination Wash Your Hands
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"