Lyle LCU60114ND14X10 Machine Operation Warning Lbl 10x14in
Sign Legend
This Machine Starts Automatically
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"