Lyle LCU60098RD14X10 Potable Water Warn Rflct Label 10x14in
Sign Legend
Do Not Drink The Water
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"