Lyle LCU60093ND14X10 Elec Hazard Warn Lbl 10x14in Polyester
Sign Legend
Electrical Hazard
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"