Lyle LCU60092ND14X10 Potable Water Warn Label 10x14in Polyest
Sign Legend
Non-Potable Water
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"