Lyle LCU60088NA10X7 Alum Steps Warning Sign 7x10in Alum
Brand:
LYLE
Model:
LCU60088NA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Watch Your Step
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.6"
Width
0.6"