Lyle LCU60042ND14X10 Auth Person Warn Label 10 in X 14 In
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Authorized Personnel Only
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"