Lyle LCU60026RA10X7 Caution Sign 7 in X 10 in Aluminum
Brand:
LYLE
Model:
LCU60026RA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Pinch Point.
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.6"
Width
0.6"