Lyle LCU60025RD14X10 Mach Operation Warn Rflctvlbl 10x14in
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
This Machine Starts And Stops Automatically.
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"