Lyle LCU60020RA10X7 Rflct Cylinder Handling Warn Sign 7x10in
Brand:
LYLE
Model:
LCU60020RA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Be Sure Cylinder Is Properly Supported And Capped.
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.6"
Width
0.6"