Lyle LCU60019ND14X10 Cylinder Handling Warning Lbl 10x14in
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Keep All Cylinders Chained.
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"