Lyle LCU60011RD14X10 Lead Hazard Warning Rflct Lbl 10x14in
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Lead Work Area. Poison. No Smoking Or Eating.
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"