Lyle LCU60011NP14X10 Lead Hazard Warn Sign 10x14in Plastic
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Legend
Lead Work Area. Poison. No Smoking Or Eating.
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.6"
Width
0.6"