Lyle LCU60010RD14X10 Auth Person Warning Rflctv Lbl 10inx14in
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Authorized Personnel Only. Entering Could Result In Serious Injury And Even Death.
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"