Lyle LCU60003RA10X7 Rflct Elec Hzrd Warn Sign 7x10in Alum
Brand:
LYLE
Model:
LCU60003RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Electrical Hazard. Authorized Personnel Only. Serious Shock Or Death Could Result.
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.6"
Width
0.6"