Lyle LCU50307RA10X7 Rflct Accdnt Reporting Note Sign 7x10in
Brand:
LYLE
Model:
LCU50307RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
All Injuries No Matter How Slight Must Be Reported To The Foreman
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.6"
Width
0.6"