Lyle LCU50306RA10X7 Rflct Accdnt Reporting Note Sign 7x10in
Brand:
LYLE
Model:
LCU50306RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.6"
Width
0.6"