Lyle LCU50297RA10X7 Rflct Fall Notice Sign 7x10in Aluminum
Brand:
LYLE
Model:
LCU50297RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Use Of Safety Belt And Line Required For Any Work Beyond Guarded Stairs Or Platform
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"
Height
0.6"
Width
0.6"