Lyle LCU50292NP14X10 Plastic Fire Door Notice Sign 10x14in
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Keep Everything Away From This Fire Door So That It Is Ready For Instant Use
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"
Height
0.6"
Width
0.6"