Lyle LCU50263NA10X7 Accident Prevention Danger Sign 10x7in
Brand:
LYLE
Model:
LCU50263NA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
No Jewelry No Piercings No Exposed Cuts Beyond This Point
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 7"
Height
0.6"
Width
0.6"