Lyle LCU50257NP14X10 Personal Safety Notice Sign 10inx14in
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Do Not Enter Area Unless Wearing Proper Safety Equipment
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Flexible Plastic
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"
Height
0.6"
Width
10.5"