Lyle LCU50043RA10X7 Notice Sign 7 in X 10 in Aluminum
Brand:
LYLE
Model:
LCU50043RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Authorized Personnel Only
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Sign Format
ANSI/OSHA Format
Height
0.6"
Width
0.6"