Lyle LCU50032RA10X7 Notice Sign 7 in X 10 in Aluminum
Brand:
LYLE
Model:
LCU50032RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Smoking Permitted In This Area.
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
7"
Width
10"