Lyle LCU40719RD14X10 Lead Hazard Danger Rflctv Labl 10inx14in
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
10.5"