Lyle LCU40694ND14X10 Machine Operation Danger Lbl 10x14in
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Warning This Machine Is Automatically Controlled It May Start At Any Time
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"