Lyle LCU40689NA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Brand:
LYLE
Model:
LCU40689NA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Confined Space Do Not Enter Without Permit And Authorized Attendant
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.6"
Width
0.6"