Lyle LCU40686NP14X10 Lockout Tagout Danger Sign 10x14in Plstc
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
No Smoking No Eating No Drinking In This Area
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10 in x 14 in
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.6"
Width
0.6"