Lyle LCU40651ND14X10 No Smoking Danger Lbl 10x14in Polyester
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
10.5"