Lyle LCU40637RD14X10 Compressed Air Danger Rflct Lbl 10x14in
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Compressed Air Do Not Use For Blowing Off Clothes
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"