Lyle LCU40635RD14X10 Auth Person Rflct Label 10 in X 14 In
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Admittance Only To Personnel Working In This Area
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"