Lyle LCU40627RD14X10 Confined Space Danger Rflct Lbl 10x14in
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Confined Space Air-Supplied Respirator Required
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
10.5"