Lyle LCU40626RD14X10 Construct Area Danger Rflct Lbl 10x14in
Sign Shape
Horizontal Rectangle
English
Sign Legend
Construction Site Unauthorized Persons Keep Out
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"