Lyle LCU40622NP14X10 Combust Dust Danger Sign 10x14in Plastic
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Legend
Combustible Dust Area No Smoking Or Open Flames
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.6"
Width
0.6"