Lyle LCU40622ND14X10 Combust Dust Danger Lbl 10x14in Polyest
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Combustible Dust Area No Smoking Or Open Flames
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"