Lyle LCU40621NA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Brand:
LYLE
Model:
LCU40621NA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Automatically Controlled May Start At Any Time
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.6"
Width
7.5"