Lyle LCU40620ND14X10 Elec Equip Danger Lbl 10x14in Polyester
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Electrical Equipment Authorized Personnel Only
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
10.5"