Lyle LCU40618ND14X10 Machine Operation Danger Lbl 10x14in
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Hand Hazard Turn Power Off Before Reaching In
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
10.5"