Lyle LCU40617NP14X10 Explosive Mtrl Danger Sign 10x14in Plstc
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Legend
Explosive Materials Authorized Personnel Only
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.6"
Width
0.6"