Lyle LCU40616ND14X10 Conveyor Safety Lbl 10x14in Polyester
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Crossing Or Standing On Conveyor Is Forbidden
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"