Lyle LCU40615RD14X10 Acid Danger Rflct Label 10 in X 14 In
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Acid Unloading Area Authorized Personnel Only
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"