Lyle LCU40611NP14X10 Flammable Mtrl Danger Sign 10x14in Plstc
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Legend
Flammable Material No Smoking Within 20 Feet
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.6"
Width
0.6"