Lyle LCU40608NP14X10 Mach Operation Danger Sign 10x14in Plstc
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Legend
This Equipment Operates From Remote Control
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.6"
Width
0.6"