Lyle LCU40606ND14X10 Hot Danger Label 10inx14in Polyester
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Hot Equipment Unauthorized Persons Keep Out
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
10.5"