Lyle LCU40606NA10X7 Aluminum Hot Danger Sign 7x10in Aluminum
Brand:
LYLE
Model:
LCU40606NA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Hot Equipment Unauthorized Persons Keep Out
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.6"
Width
0.6"